Az Oregon State Stanfordtól elszenvedett 31–28-as veresége javulást mutat, és az ezt követő nehéz emelést

A Stanford kapusa, Michael Wilson (# 4) touchdownt fut az első negyedévben, amikor a bíboros 2019. szeptember 28-án, szombaton egy NCAA labdarúgó-mérkőzésen szembesül az Oregon State Beaverekkel az NCAA labdarúgó-mérkőzésén Oregonban, Corvallisban. Sean Meagher/Staff

state

Artavis Pierce (# 21) az oregoni állam visszavágója nagyot szakít az oldalvonal fölött, amikor a hódok 2019. szeptember 28-án, szombaton egy NCAA labdarúgó-mérkőzésen találkoznak a Stanford Cardinalal az oregoni Corvallis-ban. Sean Meagher/Staff

Jake Luton (# 6) az oregoni állambeli hátvéd visszadob, hogy dobjon saját végső zónájából, amikor a hódok az NCAA labdarúgó-mérkőzésén találkoznak Stanforddal az oregoni Corvallisban, 2019. szeptember 28. szombaton. Sean Meagher/Staff

Az Oregon State linebackere, Hamilcar Rashed Jr. (# 9) egy zsák rögzítése után reagál, amikor a hódok az NCAA labdarúgó-mérkőzésén, az Oregon állambeli Corvallisban, 2019. szeptember 28. szombaton, a Stanford Cardinal ellen fordulnak. Sean Meagher/Staff

A Stanford hátvédje, Davis Mills (# 15) kifelé dob, amikor a bíboros az oregoni állami hódokkal néz szembe az NCAA labdarúgó-mérkőzésén, Corvallisben, Oregonban, 2019. szeptember 28-án, szombaton. Sean Meagher/Staff

Connor Wedington, a Stanford széles vevője egy első lefelé mozog a fogás után, amikor a bíboros az Oregon State Beaverekkel néz szembe az NCAA labdarúgó-mérkőzésén, Corvallis, Oregon, 2019. szeptember 28., szombat. Sean Meagher/Staff

Az Oregon State Beavers egy NCAA labdarúgó-mérkőzésen találkozik Stanforddal az oregoni Corvallis-ben, 2019. szeptember 28., szombaton. Sean Meagher/Staff

Cameron Scarlett (22.), a Stanford futballistája az Oregon State Beavers ellen fut egy NCAA labdarúgó-mérkőzésen Corvallisban, Oregonban, 2019. szeptember 28-án, szombaton. Sean Meagher/Staff

Az oregoni állam visszaváltója, Artavis Pierce (# 21) egy lyukon fut át, amikor a hódok egy Stanforddal néznek szembe az NCAA labdarúgó-mérkőzésén, Oregonban, Corvallisban, 2019. szeptember 28-án, szombaton. Sean Meagher/Staff

A Stanford hátvédje, Davis Mills (# 15) nyitott vevőt keres, amikor a bíboros szembesül az oregoni állami hódokkal egy NCAA labdarúgó-mérkőzésen Corvallisben, Oregonban, 2019. szeptember 28-án, szombaton. Sean Meagher/Staff

Az oregoni állambeli hátvéd, Jake Luton (# 6) a földre dob, amikor a hódok szembetalálkoznak a Stanforddal egy NCAA labdarúgó-mérkőzésen Corvallisban, Oregonban, 2019. szeptember 28-án, szombaton. Sean Meagher/Staff

A stanfordi hátvéd Cameron Scarlett (22.) az Oregoni Állami Hódok miatt bukott le egy NCAA labdarúgó-mérkőzésen az Oregon állambeli Corvallisban, 2019. szeptember 28-án, szombaton. Sean Meagher/Staff

A Stanford hátvédje, Davis Mills (# 15) futás közben dob, amikor a bíboros az oregoni állami hódokkal néz szembe az NCAA labdarúgó-mérkőzésén Corvallisben, Oregonban, 2019. szeptember 28-án, szombaton. Sean Meagher/Staff

Az Oregon State Beavers 2019. szeptember 28-án, szombaton egy NCAA labdarúgó-mérkőzésen találkozik az NCAA labdarúgó-mérkőzésen Corvallisban, Oregonban. Sean Meagher/Staff

A Stanford hátvédje, Davis Mills (# 15) 2019. szeptember 28-án, szombaton először küzdött a Cardinal Oregon State Beavers elleni győztes játékán az NCAA labdarúgó-mérkőzésén az Oregon állambeli Corvallisban. Sean Meagher/Staff

Az oregoni állam visszaváltója, Artavis Pierce (# 21) nagyot fut, amikor a hódok a Stanford Cardinal ellen szembesülnek egy NCAA labdarúgó-mérkőzésen, Oregon, Corvallis, 2019. szeptember 28., szombat. Sean Meagher/Staff

Az oregoni állambeli hátvéd, Jake Luton (# 6) dob, amikor a hódok szembesülnek a Stanford Cardinalal egy NCAA labdarúgó-mérkőzésen, Corvallis-ben, Oregonban, 2019. szeptember 28-án, szombaton. Sean Meagher/Staff

Artavis Pierce (# 21) az oregoni állam visszaváltója várja a touchdown jelet, amikor a hódok az NCAA labdarúgó-mérkőzésén, az Oregon állambeli Corvallisban, 2019. szeptember 28-án, szombaton várják a touchford jelet. Sean Meagher/Staff

A Stanford hátvédje, Davis Mills (# 15), középen dob, amikor a bíboros az oregoni állami hódokkal néz szembe az NCAA labdarúgó-mérkőzésén, Oregonban, Corvallisban, 2019. szeptember 28. szombaton. Sean Meagher/Staff

Az oregoni állam visszaváltója, Artavis Pierce (# 21) merül a végső zónába, amikor a hódok a Stanford Cardinal ellen szembesülnek egy NCAA labdarúgó-mérkőzésen Corvallisban, Oregonban, 2019. szeptember 28-án, szombaton. Sean Meagher/Staff

A Stanford rúgója, Jet Toner (# 26) rúgja a játékgyőztes mezőny gólját, mivel a bíboros 2019. szeptember 28-án, szombaton, az Oregon államban Corvallisban zajló NCAA labdarúgó-mérkőzésen 31–28-ra az Oregon State Beavers élén áll.

A Stanford-szoros Colby Parkinson (84.) megfordul és fut a fogás után, amikor a bíboros az oregoni állami hódokkal néz szembe az NCAA labdarúgó-mérkőzésén, Oregonban, Corvallisban, 2019. szeptember 28. szombaton. Sean Meagher/Staff

A Stanford középhátvédje, Davis Mills (# 15) touchdown-fogással vitte el a trükköt a negyedik negyedben, amikor a bíboros 2019. szeptember 28-án, szombaton az Oregon államban Corvallisban zajló NCAA-futballmeccsen szembesül az Oregon State Beaverekkel. Személyzet

Az oregoni állam visszaváltója, B. J. Baylor (# 20) a negyedik negyedik touchdownt szerzi, amikor a hódok a Stanford Cardinal ellen lépnek pályára egy NCAA labdarúgó-mérkőzésen, Oregonban, Corvallisban, 2019. szeptember 28. szombaton. Sean Meagher/Staff