Az 57 éves Colin Montgomerie 40 kg-ot fogyott, és jobban néz ki, mint valaha

Nem kellett sok idő, amíg Colin Montgomerie, miután jogosult lett a PGA Tour Championra, bebizonyosodott, hogy az egyik legjobb játékos a senior körön. A nyolcszoros Európa Érdemrend győztese 2014 és 2019 között hétszer nyert (három főt is beleértve), és nem áll készen állni.

jobban

Mivel a rögtönzött szezonon kívül állt az ütemterv, Monty egyike azoknak az elkötelezett játékosoknak, akik a szünetet arra használják fel, hogy önmagát javítsa. A legimpozánsabb változás az edzőteremben végzett kemény munka volt: az 57 éves Monty mintegy 40 fontot dobott le, és egykori önmagának árnyéka. Jobb oldalon egy kép róla 2019 júliusától; a bal oldalon az elmúlt hétvégétől.

Monty keményen dolgozott ebben az offszezonban.

Monty elmondta, hogy a fogyása segített abban, hogy bizonyos távolságot nyerjen, ami részben annak is köszönhető, hogy Kevin Craggs edzőjével hajtott végre néhány swing-változtatást. Amint az alábbi előtti és utáni sorrendben látható, Monty karjai manapság jobban mozognak a teste körül; ahelyett, hogy túl magasra emelné a karjait és meredekebbé válna.

Öt hónap a szereléshez - Gyorsabb és technikailag felkészültebb, hogy visszatérhessen a verseny kötelei mögé. @montgomeriefdn valódi ihletet azok számára, akik szenvedélyesen fejlődnek # győztes # inspiráció # legend #GOLFTV #golfchannel #skysports #troongolf @BunkeredOnline pic.twitter.com/luCHyrUpso

Most a karjai valóban olyan helyzetben vannak, amely jobban tükrözi azt a helyet, ahol hatalmainak csúcsán volt.

1997 Monty a bal oldalon; 2020 Monty a jobb oldalon.

Összességében remek dolgok Montytól, és remélhetőleg látni fogjuk, hogy nyerő eredményekhez vezet, amikor visszatér a versenyre.