Úgy tűnik, hogy a Nuggets sztárja, Nikola Jokic sokat fogyott

DENVER, COLORADO - FEBRUÁR 26: Nikola Jokic, a Denver Nuggets 15. helyezettje az Oklahoma City Thunder 12. Steven Adams ellen hajt a negyedik negyedévben a Pepsi Centerben, 2019. február 26-án, Denverben, Colorado államban. (Fotó: Matthew Stockman/Getty Images)

nuggets

Noha egyesek nehezen tudták formában maradni a karantén alatt, Nikola Jokic, a Denver Nuggets sztárközpontjának úgy tűnik, hogy nem okozott problémát ezzel.

Valójában Jokic túllépett azon az erőnléten, amely akkor volt, amikor az NBA szezont három hónappal ezelőtt leállították. Jokic egy új videóban lenyűgöző fogyást mutat be.

Jokic vonzerejének része, hogy milyen jó játékos, miközben nem úgy néz ki, mint egy élsportoló. Testalkatát gyakran „tésztásnak” vagy „puhának” írják le, és hivatalos NBA profiljában 7 láb, 284 font.

Jokic azonban lényegesen karcsúbbnak tűnik ebben a videóban, Bojan Brezovac szolgáltatta.

Bár nem vagyunk biztosak abban, hogy Jokic mennyi súlyt fogyott, Brezovac egy következő tweetjében ez olvasható: „Jokic mínusz 20 kg-nál”. Húsz kilogramm 44 fontnak felel meg.

Hamarosan alkalmat kapunk arra, hogy Jokic új felépítése segítse-e a pályán játszott játékát. Az NBA szezonja a következő hónapban indul újra Orlandóban, és a Nuggets egyike a 22 csapatnak, akik folytatják a játékot.

Jokic meccsenként 20,2 pontjának, 10,2 lepattanójának és 6,9 gólpasszának vezetésével a Denver 43-22 volt, amikor a szezon leállt. A Nuggets jelenleg a Nyugati Konferencia harmadik helyén áll, 1,5 meccsel megelőzve a negyedik Utah-ot, és 1,5 meccsel lemaradva a második Los Angeles Clippersről.