Atlétikai - Atlético. Előrejelzés (1.60 szoba) és meccsfogadás La Ligában, 2020. június 14-én

A spanyol bajnokság 28. fordulójában az „atlétikus” az Atletico Madridot veszi át. A játékra a „San Mames” stadionban kerül sor június 14-én. A találkozó GMT 15:00 órakor kezdődik. Előrejelzés Atlétikai - Atlético.

spanyol bajnokság

Atlétikai

A baszk csapat bilbaói, jelenleg a tabella közepén áll a tizedik helyen. 27 meccsen 37 pontot kapott.

Bejutni az Európai Kupa zónájába, "Atlétika" szükséges a Valencia közötti különbség 5 pontra csökkentéséhez. A Gaiski Garitano szünetcsapata nem a legjobb formában távozott, a legutóbbi hét mérkőzéséből négyet elveszített.

Először a baszk derbiben az oroszlánokat az igazi Sociedad legyőzte (1: 2). A kupa győzelme után a „Granada” felett (1: 0) a csapat elvesztette a „Rayo Vallecano” -t (0: 1) és az „Alaves” -t (1: 2).

A spanyol bajnokság összes jóslata a futballról

1 márc Atlétikai győzött a „Villarreal” felett (1: 0), és a bilbaói klub következő találkozóján Granadába repült a Copa del Rey-ben (1: 2), de aztán továbbjutott. Március 8-án a baszk csapat legyőzte a „Valladolid” -t (4: 1).

Atlético

A madridi csapat 27 bajnoki mérkőzésén 45 pontot szerzett. A csapatok összesített rangsorában a hatodik helyen áll. A Bajnokok Ligája övezetéből 1 pontot vesz fel.

A szünet előtt Atlético sikerült a „Leonesa” hosszabbításából (1: 2) kiugrani a Spanyol Kupából, majd a Ligában feloszlatni a világot a „Leganes” -nel (0: 0) és vereséget szenvedni az igazi Madridtól (1: 0).

Később a példában a „tervek” legyőzték a „Granadát” (1: 0), és a „Valencia” -val (2: 2) találkozón lövöldözési gólt rendeztek. A Bajnokok Ligájában Diego Simeone emberei 4: 2-es összesítéssel tartották a Liverpoolt.

A „Liverpool” párharcai között Atlético megnyerte a „Villarreal” -t (3: 1), és döntetlent játszott az Espanyol (1: 1) és a Sevilla (2: 2) ellen.

Előrejelzés és arány

Az Athletic Bilbao megnyerése érdekében a spanyol bajnokság 28. fordulójában a fogadóirodák felajánlják, hogy 3,80-ra tesznek szert, a döntetlent 2,95-re becsülik, az atlético de Madrid győzelmi klub pedig 2,30-ra.

Szünet előtt Mindkét klub példái különböző irányokban rohamoztak. Minden mérkőzésen a csapat ellentmondásos eredményeket mutatott.

De egy belső megbeszélésen néhány fej biztosan megteszi. Előrejelzésünk és tétünk - az összes cél 1,5 felett, 1,60 együtthatóval.