Az összes WNBA rájátszási mérkőzést televízióra tervezték - Mountain Top Media

összes

Mechelle Voepel ESPN.com

Mechelle Voepel foglalkozik a WNBA-val, a női főiskolai kosárlabdával és az espnW egyéb főiskolai sportjaival. A Voepel 1984-ben kezdte meg a női kosárlabda tudósítását, 1996 óta dolgozik az ESPN-nél.

A WNBA rájátszási menetrendje kedden jelent meg, az összes utószezoni játék megjelent az ABC-n, az ESPN-en vagy az ESPN2-n, valamint az ESPN App-on.

A bajnokság a koronavírus-járvány miatt rövidített, 22 meccses alapszakaszra került az idén, és minden játékát a floridai Bradentonban lévő buborékban játssza. A rájátszás továbbra is a szokásos hosszúságú: egyetlen kieséses játékok az első és a második fordulóban, majd az öt legjobb sorozat az elődöntőkbe és a döntőkbe.

A legjobb nyolc csapat bejut a rájátszásba, az első két kiemelt pedig bejutott az elődöntőbe. A nyolc rájátszási hely közül hetet Seattle, Las Vegas, Los Angeles, Minnesota, Phoenix, Chicago és Connecticut követelt. Dallas, Atlanta, Washington és Indiana továbbra is versenyben van a keddi mérkőzések utolsó helyéért, míg New York kiesett a rájátszásból.

Az alapszakasz vasárnap ér véget, és a rájátszás az első fordulóban kezdődő játékokkal kezdődik szeptember 15-én, az 5. és a 8., valamint a 6. és 7. között. A második körben a 3. helyezett a legkevésbé kiemelt első körös győztessel, míg a 4. helyezett a másik győztessel találkozik.

Az elődöntőben az első helyezett találkozik a legkevésbé kiemelt második forduló győztesével, míg a második a másik győztessel.

Rebecca Lobo, LaChina Robinson, Ryan Ruocco és Pam Ward az ESPN Bristol, Connecticut campusának utószezoni játékait hívja majd, ahol Holly Rowe betekintést nyújt a buborék belsejéből. Ha nem hívja a játékokat, Robinson rögzíti a stúdió közvetítését Bristolban.