Borodin, bombázók érvényesülnek

WESTFIELD - A Westfield 132 kilós junior Vitalliy Borodin megtestesítette, mit jelent ebben az évben Bomber birkózónak lenni, ami valószínűleg „az év mérkőzése” lesz.
Egy periódus után 8-1-re lemaradva Borodin óriási fordulatot tett azáltal, hogy az utolsó négy percben 14 pontot szerzett, és hihetetlen, 15-14-es döntést nyert a Holyoke Juden Johnsonnal szemben. Westfield 36-33-ra legyőzte a Holyoke High birkózó csapatot.
A szerda esti meccsnek számos más kiemelt eseménye volt.
A másodéves Ed Borodin birkózott nagyon jól birkózott, elveszítette szoros döntését Chamuel Isquirdo ellen. 120 éves korában Cole Cannady az első periódusban csapattal nyert Jorge Jimenez felett. A gólya Cam Foster (138 font) hatalmasat küzdött, 6-2-re nyert Alex Hernandez felett. A gólya Nick Clauson (145) kemény küzdelemben elvesztette Kevin Higginst, 6-3. Másodéves Ke-andre Godbout (152) két súlycsoportot birkózott meg, és a legvékonyabb, 4-3-as különbséggel veszített Jack Courchesne-től. A másodéves Joe Raco (182) jött a kuplungba, és a harmadik harmad végén ellenfelét megfordítva Juan Perezt csapta be. Az idősebb kapitány, Mike Malinowski (195) alapértelmezés szerint nyert Nolan Keane felett. Junior Isaac Santos (126) szintén pin-győzelmet szerzett a Westfield számára.
A Westfield 8-2-re, 4-1-re javult.

uralkodik

Fiúk kosárlabda
PVC gyűlések a WTA mellett
Pioneer Valley Christian 44, Westfield Műszaki Akadémia 42

A Pioneer Valley Christian kilenc pontos, az első félidei hátrányból gyűlt össze, hogy a Westfield Műszaki Akadémiát látogassa meg szoros labdajátékban.
"Csak kifogytunk a gőzből" - mondta Kyle Dulude, a Westfield Tech edzője. - Megszorították a védelmet, és hármat ütöttek.
A Pioneer Valley utolsó két percben elért 3 pontos lövései bizonyultak a különbségnek.
Mark Klyuchits 15 ponttal vezette a Westfield Tech csapatát. Vlad Biley, a Tigrisek 11-gyel végeztek, Luis Ruiz pedig hetes lett.
"Nagyon jó kosárlabdát játszottunk ma este" - mondta Dulude edző. „Néhány dolog nem ment a mi utunkra. Versenyképesek vagyunk, és sok játék van hátra. Remélhetőleg egészségesen játszhatjuk a szezont, és büszkén játszhatjuk a játékot. ”

A kosok összefutnak Mustangs mellett
Southwick 53, Monson 45

Southwick visszatért a visszavágóra egy 23–10 negyedik negyeddel, hogy nyerjen az idegenben. A Kos visszatér péntekre a Granby elleni hazai pályára. A borravaló 19 órakor van.

Hornets elrugaszkodik Gators elől
McCann Tech 49, 47-es átjáró

A Gateway dühödt negyedik negyedik rangadója - ebben a negyedévben 22-13-ra felülmúlta a McCann Tech-et - alig maradt el.
Logan Tower (13 pont), Jake Tower (11) és Lukas Zelazo (11) két-két számjegyben szerzett gólt McCann vezetésére. A Gateway játékosa, Shane Masello 16 pontot ért el, Brett Turban pedig 13.

A FIÚK JEGES HOKEJA
A bombázók elzárták a spártákat
Westfield 3, East Longmeadow 0

Három különböző játékos szerzett gólt - Scotty Bussell, Josh Adams és Max Maggipinto - vezetve a Westfieldet az Amelia Park Arénában. Liam Whitman két gólpasszt adott, Maggipinto, Spencer Cloutier és Evan Glenzl pedig egy-egy gólpasszt.
A Westfield kapusa, Cam Parent (15 védés) zárót szerzett.

Fiúk úszása
Sólymok rúgják a bombázókat
Minnechaug 97, Westfield 88

Tommy Russell, Patrick Lurgio, Nick Rosso, Jack Bouillard erősen kezdte a Westfieldet, megnyerve a vegyes váltót 1: 46.12-ben.
Rosso az 50 szabadúszást is megnyerte az idény legjobb 22,68-mal és a 100 pillangót (55,19). Russell a 100 szabad (50,4) és 100 hátúszásban (1: 57,67) végzett az első helyen. Lurgio megnyerte a 100 mellet az idény legjobb idejével, 1: 08.69-gyel.
Kevin Hayes a búvárversenyen első helyen tért haza a divízió 1-es állami kvalifikációs pontszámával, 205,20-al.
Westfield megnyerte a 400 gyorsúszás váltót Matt Morash, Cole Viamari, Rosso és Russell csapatával is. A bajnokság leggyorsabb, 3: 27.08-as idejével végeztek.
"A fiúk nagyon jól küzdöttek" - mondta Tom Lewis, a Westfield edzője. "Csak néhány érintés hiányzott ahhoz, hogy megnyerjük ezt."

LÁNYOK ÚSZÁSA
Charette lépeget a bombázókkal
Minnechaug 119, Westfield 57

Rachel Charette 100. gyorsúszásban az 1. osztályba sorolt ​​állami selejtezőt jelentette, első helyezési idejével 56,37 és megnyerte a 100 mellet is (1: 15,27), Lizzie Fraser megnyerte az 500 szabadot (5: 37,02), Emily Pease aranyat követelt a a 100 hátúszás (1: 04,24).
"Ma este jó úszásunk volt" - mondta Tom Lewis, a Westfield úszóedzője -, de csak kissé fáradt és kicsit beteg, ami megakadályozta, hogy közelebb legyünk. "