Bobrovsky Panthers bemutatkozása elrontott, amikor a Villám öt gólszerzőt szerez

TAMPA - Ezúttal a Tampa Bay Lightning megtalálta a módját Szergej Bobrovsky megoldására.

bobrovsky

Nyita Kucherov, az NHL regnálójának gólja és gólpassza volt, míg Ondrej Palat harmadidőbeli döntetlent rúgott ki egy olyan teljesítmény-játék góllal, amely segítette az előző szezonban az Elnökök Trófeájának győzteseit a Florida Panthers elleni 5-2-es győzelemmel csütörtök este.

Kevin Shattenkirk és Pat Maroon is betalált a Tampa Bay bemutatkozásakor, a Lightning pedig néhány hanyag játékon felülkerekedett, hogy tönkretegye Bobrovsky első meccsét a Panthersnél, akik számítanak a kétszeres Vezina Trophy-győztesre, hogy segítsenek nekik rájátszássá válni.

A Tampa Bay két gólja a hatalomjátékon volt, míg a másik két nem üres hálós rangadó másodpercekkel az emberelőny lejárta után jött.

"Figyelj, ez az 1. játék volt, és rengeteg játék tetszett" - mondta Jon Cooper, a Villám edzője. „Megkaptunk egy kicsit a forgalmi hibától? . Megcsináltuk.

„Összességében lehetünk jobbak egy csapat? Nincs kérdés. De ez az 1. játék. Nézem az összképet. Két pontért jöttünk ide. ”

Andrei Vasilevskiy 35 lövést állított meg a Tampa Bay csapatában, amely a bajnokság legjobb hatosa közé növelte a szezonnyitók győzelmi sorozatát.

„Sok esélyt teremtünk. Sokkal többet kellett volna szereznünk - mondta Aleksander Barkov, a Panthers támadója. „Nyerni akarunk játékokat. Ez nem jó érzés. ”

A Lightning az előző idényben 62 győzelemmel holtversenyben hozta az NHL-rekordot, ám egyetlen mérkőzést sem sikerült megnyernie a rájátszásban, ahol Bobrovsky és a Columbus Blue Jackets elsodorta őket.

Bobrovsky, aki az előző szezonban kilenc leállással vezette az NHL-t, 4-0 volt, 932 megtakarítási százalékkal e sorozat alatt.

A 31 éves kapus, a Stanley-kupa háromszoros edzőjének, Joel Quenneville-nek a felvétele mellett Florida volt az offseason legnagyobb akvizíciója, 70 millió dolláros, hétéves szerződést írt alá szabad ügynökségnél.

"Jól érzem magam. Kényelmesen éreztem magam ott. Jó energiám volt, jó hozzáállásom volt" - mondta Bobrovsky. "Nyilvánvalóan örülnénk a" W "megszerzésének. De ez az, ami van. Hosszú évad van . Továbblépünk. "

A második harmadban Mike Hoffman szerzett gólt a Panthers csapatában, aki Vincent Trochecktől kapott egy rövid leosztású gólt, és röviden 2: 4 lett az állás a harmadik 8: 49-nél. Palat ugyanezzel az erőjátékkal kontrázott, így a Tampa Bay végleg előrébb került.

Mihail Szergacsevnek volt gólpassza a Tampa Bay első három góljánál. Alex Killorn a második játékrész közepén segített Shattenkirk kapujában is, mielőtt újabbat szerzett volna a Palat továbbjutási pontról.

Cooper szerint nincs semmi más abban, hogy a Tampa Bay a Panthers debütálásakor támadta Bobrovsky-t.

„Bobrovsky világklasszis kapus. Jó gólokkal kell rendelkeznie ahhoz, hogy legyőzze. ”- mondta a Villám edzője. - Tippek, visszapattanók és korongok, amelyeket oda kell raknod, és amit ma este megtettünk.